't Excuus United

Peter Van Laere
Past. Steenssensstraat 78
9120 Beveren

't Gaeverland vzw

PC Sabot
Grote Baan 225a
9120 Melsele

't Kranske

Wim De Graef
Peter Benoitlaan 67
9120 Beveren

't Vlot vzw

Paul Van Wouwe
Kattestraat 12
9120 Melsele

3M Belgium

Marc Bosman
A. Nahonlaan 27
9120 Melsele

A.D.E.M.-Beveren

Marie-Lou Weyn
Burggravenstraat 22
9120 Melsele

A.S. Faltboys

Vincent Van Dam
Past. Steenssensstraat 88
9120 Beveren

Aangenaam Winkelen Beveren vzw

Chantal Thielens
Ijzerhand 4
9120 Beveren

Aikido Ki Jin Beveren

Dana Caluwaerts
W. Van Doornyckstraat 50 bus 1
9120 Melsele

Alabaré

Greet Weyers
Violierenstraat 7
9120 Beveren

All Style Self Defense

Stefaan De Vos
Passtraat 412
9100 Sint-Niklaas

Amedee Verbruggenkring

Chantal Van Gassen
Gaverlandstraat 55
9120 Melsele

Aquariumclub Atlantis VZW

Staf Verhoeven, secretaris
Kruisdijklaan 7
9120 Kallo

Arapaho Country Line Dancers

Dobbels Patrick
Waterhoenlaan 21
9120 Melsele

Asterix Kieldrecht jeugd

André Cleiren
Dorpsstraat 18
9130 Kieldrecht

Atletiek Volharding

Bert Van Houts

August Vermeylenfonds

Vera Catthoir
Zavelgelaagstraat 17
9120 Kallo

Ave Sport Recreatief

André Van Eycke
Dambrugstraat 71
9120 Melsele

AVO Melsele vzw

Dirk Scheers
Berkenhof 7
9120 Beveren

Basics Melsele

Verhelst Luc
Gentseweg 123
9120 Beveren

Basket Kallo

Wilfried Waem
Pré L'abbé Latour 11
5580 Rochefort

BC Badminton 't Pluimke

Dave Wels
Merodestraat 117
9130 Kieldrecht

BC Badminton Beveren

Stijn Somers
Lindenstraat 86
2070 Zwijndrecht

BC Betoled - golfbiljart

Jurgen De Ryck
Keizerstraat 108
9120 Haasdonk

BC Brandvrienden

Erik Laureys
Brandstraat 54
9120 Vrasene

BC De Maandagvrienden

Tim De Maeyer
Haagstraat 21 A
9120 Vrasene

Bc De Meppers

Jürgen Hintze
Bunderhof 5
9120 Haasdonk

Bedrijvenvereniging Doornpark

Wim Boven
Doornpark 59
9120 Beveren

Bedrijvenvereniging Pareinpark

Toon Hellemans
Pareinpark 47
9120 Beveren

Bello Belgo

Mattias Seghers
Geestdam 7
9120 Beveren

Betric Triatlon

Beveren Melsele Volleybal - BMV

Jan Van Gestel
Fazantenlaan 29A
9120 Melsele

Beverse Baseball en Softball Vereniging

Jean-Pierre Bosman
Pareinlaan 12
9120 Beveren

Beverse Biljartfederatie

Danny Van Vossel
Pr. Van Raemdonckstraat 14
9120 Beveren

Beverse filmclub

Marc Huygelen
Speeltuinlaan 8
2460 Mortsel

Beverse Hondenvereniging

Cavazzon Cora
Drie Lindekens 78
9120 Beveren

Beverse Kantschool

Paula Vanderschot
Kloosterstraat 71
9120 Beveren

Beverse Kegelclub

Jos De Groof
Gravendreef 21
9100 Sint-Niklaas

Beverse Tennisclub

Raf Van Laere
Lijkeveldestraat 114
9170 Sint Pauwels

Beverse verzamelaars

Pieter Kerremans
Pietstautstraat 11
9120 Beveren

Bezigheidsclub ziekenzorg

Soetens Marcel
Reepdorp 40
9120 Beveren

Bezigheidsclub ziekenzorg Kieldrecht

Andrea Rooman
Tragel 68
9130 Kieldrecht

Bibliotheek (beheersorgaan)

Paul Van Esbroeck
Eikenlaan 12
9120 Beveren

Bierclub De Beverse Mout

Johan Reyns
Prosper Van Raemdonckstraat 44
9120 Beveren

Big Band Waesiana

Alfons Buyle
Strodekkerstraat 12
9100 Sint-Niklaas

Bollingclub 't Sleutelhof

Willy Laureys
Brugstraat 62
9120 Vrasene

Bridgeclub

Filip De Burggrave
Oude Zandstraat 34 bus 207
9120 Beveren

Broederlijk Delen, Dekenaat Beveren

Cecile Hennissen
Kalishoekstraat 177
9120 Melsele

Buren v/d Brownestraat

Jacques Maes
De Brownestraat 18
9120 Beveren

Carnavalgroep De Flippen

Lelia Van Overtveldt
Brandstraat 7
9120 Vrasene

Castart vzw

Carmen De Beule
Brielstraat 5
9120 Melsele

Chiro Beveren

Kallobaan 144-146
9120 Beveren

Chiro Ieweko

Dambrugstraat 5
9120 Melsele

Chiro Judocus

Watermolendijk 4
9130 Verrebroek

Chiro Kallo

Kallodam 2
9120 Kallo

Chiro Sint-Gerolf

Alfred Rodenbachlaan
9120 Melsele

Chiro Sint-Lutgard

Pastoor Steenssensstraat 28 B
9120 Beveren

Chiro Sint-Martinus

Luc De Maere
Heiveldstraat 63
9120 Beveren

Chiro VRA-CHI-JO

Smisstraat 54 A
9120 Vrasene

Chiromeisjes Sint-Martinus

Ciamberlanidreef 250
9120 Beveren

CHW Beveren

William Vettenburg
Cortewalledreef 1 bus 1
9120 Beveren

Civiele Bescherming

Guido Laureys
Ruiterstraat 43
9130 Verrebroek

Col RMS Beveren vzw

Hugo Schollaert
Anjelierenstraat 10
9120 Beveren

Comité Roemenië-Beveren-Suceava

Dorothy Bosman
De Brownestraat 30
9120 Beveren

Compostmeesters

Roland Thoen
Europalaan 2
9120 Beveren

Contact Karate Beveren

Marc De Block
Ciamberlanidreef 70 bus 4
9120 Beveren

Cortewalle Joggers

Karel Van Remortel
Kasteeldreef 70
9120 Beveren

Culturele Socialistische Centrale

Diane Van De Perre
Kruisdijklaan 24
9120 Kallo

Curieus

Diane Van De Perre
Kruisdijklaan 24
9120 Kallo

CVN

Patric Serverius
Nieuwe Baan 115
9111 Belsele

Dansclub Beveren

Eddy Arbyn
Mandenmakerstraat 10
9100 Sint-Niklaas

Dansclub Step by Step

Paul Geleyn
Laurierstraat 20
9120 Melsele

Dansgroep Salta

Rita De Puysseleyr
Nieuwe baan 37 bus 1
9120 Vrasene

Davidsfonds Haasdonk

Lutgart Van Raemdonck
Ropstraat 9
9120 Haasdonk

Davidsfonds Kallo

Ria Smet
Snoeckstraat 13
9120 Melsele

Davidsfonds Wase Polders

Jozef De Wilde, voorzitter
Rerum Novarumlaan 14
9120 Vrasene

De Beukensingers

Joseph Bosmans
Moretusstraat 2 bus 12
9120 Beveren

De Beverse Klok

Wilfried Andries
Lindenlaan 56
9120 Beveren

De Brigandvrienden

Kristof Buytaert
Trosbessenlaan 2
9120 Melsele

De Flanelle Benen

Jeroen Van Esbroeck
Lysterbessenlaan 10 bus 1
9120 Beveren

De Kieldrechtse Verzamelaarsvrienden

Nico De Nijs, ondervoorzitter
Kieldrechtsebaan 90B
9130 Verrebroek

De Klaproos vzw

Jo Smet
p.a. Beverse Dijk 63
9120 Kallo

De Kleine Rest Beveren

Kloosterstraat 24
9120 Beveren

De Lustige Bollers

Maria Goedemont
Kieldrechtsebaan 80
9130 Verrebroek

De Molenmenners

Gilbert De Gendt
Kruisstraat 25
9120 Haasdonk

De Nieuwe Bunderhoffers

Voorzitter: Waterschoot Caroline
Bunderhof 65
9120 Haasdonk

De Nieuwe Culturele kring

Wilfried Heirbaut
Luitenant Van Eepoelstraat 39
9120 Beveren

De Passanten

Tine Slosse, voorzitter
Kleine Beerstraat 17
2018 Antwerpen

De Rank

Aleydis Verhelst
Kloosterstraat 39
9120 Beveren

De Smishoekvrienden

William Vettenburg

De Terminusvrienden

Eddy Raes
Berkenboomstraat 28
9130 Verrebroek

De Verrekopers vzw

Felix De Puysseleyr
Ruiterstraat 60
9130 Verrebroek

De Vogelvrienden

Ronny Van de Velde
Kouterstraat 252
9130 Kieldrecht

De Vrijbuiter vzw

Jan Creve
Oud Arenberg 111
9130 Kieldrecht

De Witte Leeuwerik

Café De Meir
Klapperstraat 133
9120 Beveren

De Zwaluw

Theo Neels
A. V. Puymbroecklaan 64
9120 Melsele

Defence Lab - Muay Tribal

Olivier Heuninckx
9140 Temse

Derde Wereld en Solidariteit Kieldrecht

Jan Verstraeten
Lange Nieuwstraat 57
9120 Kieldrecht

DES Beveren - recrea volleybal

Peter Dockx
Gildestraat 24
9120 Beveren

Dhanwar Junglekids

Walter Janssens en Lieve Maes
Dweerse Kromstraat 6
9120 Melsele

Diabetes Liga

Dijkcomité Kallo

Eddy De Schepper
Melseledijk 2/101
9120 Kallo

Doel 2020

Jan Creve
Oud Arenberg 111
9130 Kieldrecht

Dorpsfeesten Melsele

Nelis D'Hollander
Doornlarenboom 6
9120 Melsele

Dropshot Beveren

Jenny Perdaen
Oude Molenstraat 122
9170 De Klinge

Drumband Schelderood

Tony Vyt
Fabriekstraat 64
9120 Kallo

Duivenbond Eendracht Beveren

Gino Adriaenssens
Fabriekstraat 14
9120 Kallo

Duivenbond Eendracht Haasdonk

Marc Vriesacker
Schoolstraat 78
9120 Melsele

Duivenbond Eendracht Melsele

Luc Van Berghen
Kapelstraat 50
9120 Melsele

Duivenbond Vermaak voor Allen

Georges Van Overmeire
Grote Kouterstraat 106
9120 Vrasene

Dynamics Moving & Health Center

Nadine Vanderlooven
Grote Baan 211
9120 Melsele

Eclips Dance-Studio

Murielle Vermeulen
Vrasenestraat 73 bus 2
9120 Beveren

Eendracht Verrebroek

Filip Kegels
Marktplein 17
9130 Verrebroek

Eigen Haard, Eigen Aard

André Tas
Blauwe Staak 2
9120 Vrasene

Fanfare Eendracht

Julien Stuer
Joost Welarestraat 11
9130 Verrebroek

Fanfare Leopold en Albertisten

Philip Dillis
Dorpsstraat 122
9130 Kieldrecht

FC 't Kliekske

Davy Van de Vijver
Parmastraat 4
9120 Melsele

FC Aloha

Pieter Van Mieghem
Spoorweglaan 230 b3
9120 Melsele

FC Baanvrienden

Ernie Wielandt
Past. Steenssensstraat 28
9120 Beveren

FC Blue Falcons

Rita Maes
Leeuwerikenlaan 1
9120 Melsele

FC Boem Boem Betis

Koen Wilssens
Klapperstraat 43
9120 Beveren

FC Bosdam Beveren

Bart Vercauteren
Anemonenstraat 12
9120 Beveren

FC Breugelsmiske

Danny Cools
Klapperstraat 196 bus 1
9120 Beveren

FC Celtic

Steve De Schepper
Van Groesbeekstraat 3
9120 Kallo

FC De Roos

Marcel De Wael
Haasdonkbaan 44
9120 Haasdonk

FC Joly Travel

Tom Coeckaerts
Drie Lindekens 27
9120 Beveren

FC Poldervrienden

Eddy Vercruyssen
Binnendijk 95
9130 Verrebroek

FC Sportif

Marc Jacob
Zandstraat 158
9120 Haasdonk

FC Sportif Beveren

Marc Jacob
Zandstraat 158
9120 Haasdonk

FC Tandje Bij

Michaël Rotthier
Eikenlaan 46
9120 Melsele

FC Tip Top

Stefan Joos
Heerweg 36
9170 Sint-Pauwels

FC Welkom

Chris Van Roeyen
Klapperstraat 88
9120 Beveren

Feestcomité Kieldrecht

Stefaan Broeckaert
Marktplein 37
9130 Kieldrecht

Femma Beveren Centrum

Vera Kosolosky
Sint-Sebastiaanstraat 20
9120 Beveren

Femma Haasdonk

Marleen Verstraeten
Ropstraat 27
9120 Haasdonk

Femma Kieldrecht

Leddy De Maayer
Tragel 91
9130 Kieldrecht

Femma Melsele

Gaby Truyman
Gentstraat 66 bus 2
9120 Melsele

Femma O.L. Vrouw

Derlinde Van Meirvenne
Bosbeek 52
9120 Beveren

Femma Vrasene

Marleen De Rudder
Hoogland 23
9120 Vrasene

Fietsersbond Beveren

Voorzitter: Verhavert Jan
Grote Baan 254
9120 Beveren

Fietsersbond Beveren

Jan Verhavert
Grote Baan 254
9120 Melsele

Fietsersbond Melsele

Kathleen Devroe
Kruisbessenlaan 29
9120 Melsele

Figurentheater Vlinders & Co

Lea Van Landeghem
Soldatendreef 5
9120 Beveren

FOS 45e De Schrans

Bodamlaan (langs spoorweg)
9120 Beveren

Foto-Diaclub Prisma 80

Dirk Van Dosselaer
Bremstraat 14
9120 Melsele

Fotoclub 9130

Luc Bosmans
Weverstraat 62
9130 Kieldrecht

FRAGMA13

Gino Hoskens
Wijnstraat 14
9170 Sint-Pauwels

Gastronomische Sociëteit

Ria Heyndrickx
Beverse Baan 50
2070 Zwijndrecht

Gaverlandwegelcomité

Herman Vereecken
Gaverlandwegel 34
9120 Melsele

Gemeentelijke openbare bibliotheek

Paul Van Esbroeck
Eikenlaan 12
9120 Beveren

Gemengd koor Acantus

Hugo Thierens
Hagedoornstraat 3
9120 Beveren

Gezinsbond Beveren

Wim Hantson
Schoofland 45
9120 Beveren

Gezinsbond Haasdonk

Raïna De Ridder
Melselestraat 51
9120 Beveren

Gezinsbond Kallo

Bonie De Smit
Kruisdijklaan 22
9120 Kallo

Gezinsbond Kieldrecht

Marina Roggeman
Weverstraat 62
9130 Kieldrecht

Gezinsbond Melsele

Cindy Dobbelaere
Jozef Van Hulstraat 3
9120 Melsele

Gezinsbond Verrebroek

Albert Stuer
Drieshoekstraat 24
9130 Verrebroek

Gezinsbond Vrasene

Nicole Staut
Sleutelhof 14
9120 Vrasene

Gidsen Sint-Martinus

Kallobaan 174
9120 Beveren

Gidsenvereniging

Johan De Ridder
Gentseweg 351
9120 Haasdonk

Golfclub Beveren

Marc Van de Vijver
Grote Markt 20 bus 7
9120 Beveren

Groot Beverse Zwemclub - GBZ

Liesbet Op 't Eynde
Klaprozenstraat 27
9120 Melsele

GSF Sportiefjes Kieldrecht

Joakim Van Gasse
Gemenestraat 1
9130 Kieldrecht

GSF Vrasene badminton

Tomas Van de Vyver
Blauwe Staak 1A
9120 Vrasene

Hengelclub Verenigde Vrienden

Patrick Bodson
Blokmakerstraat 29
9120 Haasdonk

Herkuul Vrasene

Robert Van Raemdonck
Mosselbank 50
9120 Vrasene

Herleving Red Star Haasdonk

Hertogelijke Heemkundige Kring

Erfgoedhuis Hof ter Welle
Anna Piersdreef 2
9120 Beveren

Het Vliegend Wiel

Eric Van Goethem
Sint-Laurentiusstraat 31
9130 Verrebroek

Hobbyclub Creatief

Marie-Claire Heyrman
Boomgaardstraat 15
9120 Melsele

Hobelo Wielerschool

Paul Van Vlierberghe
Gaverlanddam 117/001
9120 Melsele

Hockey Club Beveren

Dirk de Vetter
Lodewijk de Vochtsstraat 1
9120 Beveren

Hon-Ryu Haasdonk

Eric De Ben
Houtbriel 62
9140 Temse

Horeca Beveren

Jacques Bosman
De Brownestraat 17
9120 Beveren

Hortus ter Saksen

Christa Maes
August de Boeckstraat 17
9120 Beveren

HvARTS

Renaat Covents
Levergem 18
9120 Beveren

Inline Hockey Club Huskies

Gunther Van Den Bosch
Oude Molenstraat 30
9170 De Klinge

Jartazi Sport 208

Wim De Rijck
Heirstraat 4
9150 Bazel

Jeugd Rode Kruis Beveren

Gravendreef 1A
9120 Beveren

Jeugdhuis 't Eiland

Molenstraat 60
9130 Kieldrecht

Jeugdhuis Djem

Dambrugstraat 5
9120 Beveren

Jeugdhuis Togenblik

Gravenplein 1
9120 Beveren

Jeugdschutters Sint-Barbara

Guido Maes
Frambozenlaan 2
9120 Melsele

Jong Pasar

Veerle Van de Velde
Kasteeldreef 87
9120 Beveren

Jonge Gezinnen

Tanja De Brouwer
Borringstraat 3
9130 Verrebroek

K.G. St.-Sebastiaan

Hugo Klippelaer
Glazenleeuwstraat 56
9120 Beveren

K.K. Harmonie Kunst en Vreugd

Robby De Schepper
Sint-Sebastiaanstraat 35
9120 Beveren

Kallo-Sas Staande wip

René Van Den Merlen
Stationsstraat 1F bus 1
9120 Beveren

Keizerlijke Schuttersgilde

Rudi Hesters
Donkvijverstraat 13 bus 5
9120 Beveren

Keizum vzw

Kris Ryckaert, voorzitter
Laarstraat 114
2070 Zwijndrecht

KFC Vrasene

Leon Nys
Grote Kouterstraat 37
9120 Vrasene

Kinderkoor De Nachtegaaltjes

Johan Cerpentier
Kieldrechtsebaan 64
9130 Verrebroek

Klim Op Brazilië

Fred Smet
9120 Beveren

KLJ Beveren

't Schuurken
Van Craenenbroeckstraat 96
9120 Beveren

KLJ Haasdonk

Keizerstraat 3
9120 Haasdonk

KLJ Melsele

Dambrugstraat 5
9120 Melsele

Kobekens

Jozef Somers
Vogelenzang 21
9120 Beveren

Kon. Eendracht Haasdonk

Marc Vriesacker
Schoolstraat 78
9120 Melsele

Kon. Gilde St. Sebastiaan Melsele

Lieven Van Havere
Oude Zandstraat 4
9120 Beveren

Kon. Handboogmaatschappij Sint-Jacobus

Rudi De Ridder
Melselestraat 35
9120 Haasdonk

Kon. Judoclub Beveren

Bruno Bertels
9120 Beveren

Koninklijke Beverse Fotoclub

Koninklijke fanfare De Kunstliefde

Jacques Van de Perre
Kardinaal Cardijnlaan 7
9120 Melsele

Koninklijke fanfare Sint-Cecilia

Marc Van de Vijver
Heirbaan 61
9120 Haasdonk

Koninklijke Fotoclub Lichtkunst Melsele

Emiel Thomaes
Vossenstraat 27
9120 Melsele

Koninklijke harmonie Sint-Cecilia

Nico Van den Hende
Grensstraat 8
9170 Meerdonk

Koninklijke Landbouwcomice

Koninklijke muziekvereniging Euterpia

Romain De Wilde
Pastoor Jaspaarstraat 10
9130 Verrebroek

Koninklijke Piet Staut Kring

Cecile D'Hollander
Gaverlandstraat 72
9120 Beveren

Koninklijke Schippersgilde

François Pieters
Aardbeienlaan 17
9120 Melsele

Kookclub Liaison

Martine Van Stalle
Kerselarenhof 15
9120 Beveren

Kookclub Probabus

Emmanuel Van Goethem
Mosselbank 125
9120 Vrasene

Koopkern Kieldrecht

Ward Vleminckx
Dorpsstraat 74
9130 Kieldrecht

Koor Pro Musica

Herman Van Daele
Stuurstraat 48
9120 Haasdonk

Koor Sint-Jan

Roger Blommaert
Leurshoek 67 bus 2
9120 Beveren

Koperensemble Kalison

Freddy Aps
Bergstraat 14
9120 Haasdonk

Korfbalclub KC Beveren Waas

Confortalei 171
2100 Deurne

Kouterse Reuzengilde

Frankie Aedenhof
Molenhoekstraat 74
9170 Meerdonk

Krav Maga Beveren

Dimitrios Andritsos
Kallobaan 95
9120 Beveren

KSA-VKSJ Frassati

Kerkstraat 9
9120 Vrasene

KSK Beveren dames

Ann Van Leuvenhage
Duivendam 42
9120 Beveren

KSK Kallo

Nico Van Hal
D. Van Beverenlaan 38
9120 Beveren

KSK Kieldrecht

Oud Arenberg 15
9130 Kieldrecht

Kubbezen

Geert Vercouter
J. Nauwelaertstraat 11
2110 Wijnegem

Kunst Montmartre

Lut De Baere
Alice Nahonlaan 7
9120 Melsele

Kunstkring De Meiboom

Chris Tackaert
Jan Bekenshoek 27
9120 Melsele

Kunstlabaarg

Jeroen Kersschot
Zillebeek 84
9120 Beveren

KVG Kieldrecht

Clara De Wilde
Tragel 44
9130 Kieldrecht

KVK Svelta Melsele

Dirk Melis
Gaverlandstraat 35
9120 Melsele

KVLV Beveren

Ria Tilleman
Luitenant Van Eepoelstraat 74b
9120 Beveren

KVLV Haasdonk

Ina Verbraecken
Keizerstraat 105
9120 Beveren

KVLV Kieldrecht

Paula Van Gijsel
Molenhoekstraat 48
9170 Meerdonk

KVLV Melsele

Madeleine Hens
Heirbaan 83
9120 Melsele

KVLV Prosperpolder

Denise Borm
Hertog Prosperstraat 23
9130 Kieldrecht

KVLV Verrebroek

Magda Baert
Sluisstraat 5
9130 Verrebroek

KVLV Vrasene

Ingrid Doffyn
Grote Kouterstraat 42
9120 Vrasene

KVNS Kieldrecht

Florent De Koning
Kreek 54
9130 Kieldrecht

KWB Beveren

KWB Haasdonk

Theo Maes
Haasdonkbaan 85
9120 Haasdonk

KWB Melsele

Walter Janssens
Dweerse Kromstraat 6
9120 Melsele

KWB Verrebroek

Dirk Van Daele
Kieldrechtsebaan 40
9130 Verrebroek

Land Van Beveren VZW

Karel Engels
Keizer Karelstraat 82 g
9120 Melsele

Landelijke Gilde Beveren

Marcel Stoop
Heiveldstraat 129
9120 Beveren

Landelijke Gilde Doel

Guido Van Mieghem
Oostlangeweg 3
9130 Doel

Landelijke Gilde Haasdonk

Jan Maes
Bankstraat 27
9120 Haasdonk

Landelijke Gilde Kieldrecht

Roger Heyndrickx
Molenstraat 95
9130 Kieldrecht

Landelijke Gilde Melsele

François Van Puymbroeck
Kalishoekstraat 70
9120 Melsele

Landelijke Gilde Verrebroek

Kurt Verwilligen
9130 Verrebroek

Landelijke Gilde Vrasene

Joris Van Eynde
Lammerstraat 5
9120 Vrasene

Landelijke seniorenbeweging

Jozef Baukeland
Bergmolenstraat 32
9120 Melsele

LETS Beveren

Carine Van Remoortere
Perstraat 18
9120 Haasdonk

Liberaal Verbond der Zelfstandigen

Theo Maes
Glazenleeuwstraat 152
9120 Beveren

Liberale vrouwen

Godelieve Goossens
Boekweithofstraat 9A
9120 Haasdonk

LRV Lowegruiters

Guy De Cleene
Sint Kornelisstraat 9
9170 Meerdonk

LRV Onze Lieve Vrouwruiters Melsele

Luc Van De Ven
Dweerse Kromstraat 55
9120 Beveren

LRV Sint-Martinus Beveren

Kevin Van den Branden
Veldhoekdam 1
9120 Beveren

LRV Tassijnsridders

Raf Vergauwen

LSR Beveren

voorzitter: Jozef Baukeland
Bergmolenstraat 32
9120 Melsele

Markant Beveren

Lieve De Baenst
De Brownestraat 8
9120 Beveren

Markant Kieldrecht

Lilian De Maeyer
Braakstraat 30
9130 Verrebroek

Markant Melsele

Linda Van Bogaert
Fortstraat 20
9120 Melsele

Markant Vrasene

Marleen Wymeersch
Kolkstraat 25
9120 Vrasene

Mini Moor

Karl Janssen
Berkenstraat 2
2400 Mol

Minivoetbal FC Ivens

Stefaan Smet
Kreek 106
9130 Kieldrecht

MS-Liga Waasland

Viviane De Backer
Voorhout 152
9190 Kemzeke

Muay Boran

Jurgen Clauwaerts
Laarstraat 25
2070 Zwijndrecht

MuzArt

Anneleen Gillé
Haagstraat 11
9120 Vrasene

Natuurpunt

Jef Van De Wiele
Alfons Van Puymbroecklaan 122
9120 Melsele

Natuurpunt Waasland vzw

Jozef Van de Wiele
Alfons Van Puymbroecklaan 122
9120 Melsele

NEOS Beveren

voorzitter: Paul Weemaes
Brielstraat 84
9120 Melsele

NEOS Melsele

voorzitter: Albert Martens
Grote Baan 228
9120 Melsele

Nieuwestraatfeestencomité

Rudy Bolsens, voorzitter
P. Van Raemdonckstraat 41
9120 Beveren

NSB Beveren

Wilfried Van Goethem
Grote Markt 32 bus 31
9120 Beveren

NSB Kallo

Maria De Smit
Melseledijk 12
9120 Kallo

NSB Melsele

Georges Van Haarlem
Alfons Van Puymbroecklaan 48
9120 Melsele

NSB Verrebroek

Remi Van Hese
Verheyenplein 14 B
9130 Verrebroek

NSB Vrasene

Lydia De Vleeschouwer
Daalstraat 19
9120 Vrasene

OKRA Haasdonk

voorzitter: Ernie Cole
Vossekotstraat 152
9100 Sint-Niklaas

OKRA Kallo

voorzitter: Greta Ruymbeek
Hoog Kallostraat 73
9120 Kallo

OKRA Kieldrecht

voorzitter: Omer Weyenberg
Kouterstraat 250
9130 Kieldrecht

OKRA Melsele

voorzitter: Luk Van Moere
K. Cardijnlaan 11
9120 Melsele

OKRA O.L.Vrouw

voorzitter: Eric Vangermeersch
Leliestraat 50
9120 Beveren

OKRA Sint-Martinus

voorzitter: Rositta Van Raemdonck
Schoofland 39
9120 Beveren

OKRA Verrebroek

voorzitter: Bernice De Maeyer
Drieshoekstraat 24
9130 Verrebroek

OKRA Vrasene

voorzitter: Monique Van Ceulebroeck
's Wolfsdam 12
9120 Vrasene

OKRA Vrasene Fietsers

Pieter Vereecken
Dorpsdam 47
9120 Vrasene

Ontspanningsclub De Baanvrienden

Hedwig De Jonghe
Verlatdreef 1 bus 19
9120 Beveren

Orde van Braderick

Jozef Verstraeten
Beekstraat 22 B
9120 Vrasene

Orde van den Prince

Petra Poels
Dambrugstraat 75
9120 Melsele

Orde van het Pilorijn

Frank Arts
Kasteeldreef 12
9120 Beveren

Orgelcomité Melsele vzw

Willy Vriesacker
Jacomo Antonio Carennalaan 26
2070 Zwijndrecht

Oud leiding Crescendo

Ivan Palet
A. Elewautstraat 8
9120 Haasdonk

Oudercomité Centrumschool

Katleen Van de Perre
Piet Stautstraat 57
9120 Beveren

Oudercomité De Brug

Kris Huylebroeck
Haagstraat 44
9120 Vrasene

Oudercomité De Droomwolk

Voorzitter: Van Poucke Jakob
Hazelarenhof 12
9130 Kieldrecht

Oudercomité De Schakelaar

Annemie Wuytack
Laurierstraat 38
9120 Melsele

Oudercomité De Schakelaar

Voorzitter: Wuytack Annemie
Laurierstraat 38
9120 Melsele

Oudercomité De Wollewei

Bert Jegers
Alfons Van Puymbroecklaan 94
9120 Melsele

Oudercomité De Zonnepit

Voorzitter: Truyens Kris
Daalstraat 44
9120 Vrasene

Oudercomité GBS Kallo

Leen Lemmens
Ebeslaan 8
9120 Kallo

Oudercomité Heilig Hart

Voorzitter: Suy Wim
Klapperstraat 114/1
9120 Beveren

Oudercomité Lindenlaanschool

Veerle Vincke
's Herenwilg 2
9120 Beveren

Oudercomité Sancta Mariaschool

De Smet Nick
Klapperstraat 164
9120 Beveren

Oudercomité Sint Lodewijk

Vorzitter: Goeman Ann
Onze Lieve Vrouwstraat 29
9120 Beveren

Oudercomité Sint-Maarten Bovenschool

Beeckmans Anja
Ijzerstraat 86
9120 Beveren

Oudercomité VBS De Zonnepit

Ingeborg De Meulemeester
Kouterstraat 63 C
9120 Vrasene

Oudercomité Vrije gemengde school De Verrekijker

Van Den Putte Jef
Braakstraat 17
9130 Verrebroek

Ouderraad De Wingerd

Katleen Decock / Julie Tytgadt
p/a St Elisabethstraat 66
9120 Melsele

Ouderraad Reynaert

Frederik Baert
Bergstraat 24
9120 Haasdonk

Ouderraad Sint-Martinus, Sint-Jan en Don Bosco

Voorzitster: Segers Debby
Polderdreef 25
9120 Beveren

Ouders Voor Kleuters

Voorzitter: Van den Eynde Diana
Kerkenhoek 24
9120 Melsele

Oudervereniging De Bever

Voorzitter: Wauters Stijn
Kasteeldreef 72
9120 Beveren

Oudervereniging Vrije Basisschool

Werner Vermeiren
Melselestraat 50
9120 Haasdonk

Outcast Divers vzw

David Debruyne
Berkenhof 15
9100 Nieuwkerken-Waas

Oxfam Wereldwinkel Beveren

Yzerhand 17
9120 Beveren

Oxfam Wereldwinkel Kieldrecht

Riet Gillis
Lange Nieuwstraat 57
9130 Kieldrecht

P.C. Actief Beveren

Paul Van Der Heyden
Grote Markt 14 B 5
9120 Beveren

Pagus Wasia Piper

Raf Gaublomme
Luitenant Van Eepoelstraat 82
9120 Beveren

Pallieter Sport

Sylvain De Boey
Dijkstraat 159
9120 Melsele

Parkinson Waasland

Lief Van Mieghem
Kruibekesteenweg 178 B12
9120 Beveren

Parochiaal zangkoor

E.H. Daniël Van de Velde
Kerkstraat 55
9120 Vrasene

Party Posse FC

Mitch Aendenhof
Kouterstraat 48
9130 Kieldrecht

Pasar - Fietsen voor mensen met tijd

PASAR Beveren

Dirk Van de Velde
Floralaan 27
9120 Beveren

PASAR Melsele

Roland Van Kemseke
Hertenlaan 21
9120 Melsele

PC Nooit Gedacht

Roger Van Ombergen
Acacialaan 32
9130 Kieldrecht

PDS Bike Promotion

Dirk Cornu
Boerenstraat 3
9120 Beveren

Pegasus RC Vliegclub vzw

Paul Vennens
Stationsstraat 68/1
9120 Beveren

Perstraatcomité

Luc Weyn
Perstraat 51
9120 Haasdonk

Petanqueclub Volharding

Anita De Laet
Sportlaan 4
9120 Vrasene

Polderschutters

Willy Lauwers
Belseledorp 193
9111 Belsele

Politieclub Beveren

Geert De Cleene
Vlierstraat 38
9120 Melsele

Ponyclub Saeftinghe Kieldrecht

Marc Penneman
Nieuwkerkenstraat 17
9170 Sint-Gillis

Rastig Man

Luc De Jonghe
Dorpsstraat 40
9120 Vrasene

RCB Sossissen United

Kristof Van Leuvenhage
Bormte 271 A
9190 Stekene

Recht Op Doel Karabijnclub

Jan Van de Ven
Kruibekesteenweg 49
9120 Beveren

Rechte Schutters

Maria Goedemont
Kieldrechtsebaan 80
9130 Verrebroek

Resolut

Patrick Maes
Spoorweglaan 175 A
9120 Melsele

RFC Repliek

Raf Verhaert
Barbierstraat 48
9150 Bazel

Rietpen

Kris Van Broeck
Leliestraat 11
9150 Kruibeke

Rode Kruis

Luc Vigoureux
Meerminnendam 13
9120 Beveren

Rode Kruis-Beveren Internationale Samenwerking

Luc Vigoureux
Stationsstraat 2
9120 Beveren

RS Waasland - S Beveren jeugd

Sven Van Hove
Brouwershof 9
9170 Sint-Gillis

Ruiterclub De Winning

Richard Suy
Cortewalledreef 35
9120 Beveren

Rust Roest Kieldrecht

Gunther Styleman
Reynaertstraat 16
4568 BB Nieuw-Namen

S-Plus

voorzitter: Adrienne Verhoeven
Beverse Dijk 15
9120 Kallo

S-Plus

Adrienne Verhoeven
Beverse Dijk 15
9120 Kallo

S-Sport Beveren

Jeannine Matthynssens
Hagendoornstraat 7
9120 Melsele

Sabot

Davy Claessens
Parmastraat 41
9120 Melsele

Samana Haasdonk

Rita Boel
Zandstraat 77 g
9120 Haasdonk

Samana Kallo

Augusta Van Bockstal
Victoriestraat 22 bus 1
9120 Kallo

Samana Kieldrecht

Sandra Goossens
Wilgenlaan 2D
9130 Kieldrecht

Samana Melsele

Miriam Van den Heuvel
Fazantenlaan 12
9120 Melsele

Samana O.L.Vrouw

Florimond Willems
Elzestraat 21 bus 1
9120 Beveren

Samana Sint-Martinus

Carine Cocquyt
De Brownestraat 9
9120 Beveren

Samana Verrebroek

Luc Van Broeck
Binnendijk 14
9130 Verrebroek

Samana Vrasene

Rita Laureys
Sportlaan 61
9120 Vrasene

Sanitair Dakwerken Cordeel

Wim Van Goethem
Sint-Ignatiusstraat 142
9120 Kallo

Schaakclub 64

Peter Verbruggen
Elzestraat 21 bus 5
9120 Beveren

Schaakclub Malpertuus

Jef Van Esbroeck
Aardbeienlaan 13
9120 Melsele

Schermclub Gymnasia Beveren

Bart Claessens
Hamerstraat 36
9190 Stekene

Schuttersclub Glazenleeuw

Dirk Penneman
Schuttershofstraat 16
9120 Beveren

Schuttersgilde St.-Sebastiaan Haasdonk

Gilbert Waterschoot
Stuurstraat 77
9120 Haasdonk

Scouts en Gidsen Sint-Michiel Kieldrecht

Tuinwijkstraat
9130 Kieldrecht

Scouts en Gidsen Sint-Raphaël

Pastoor Steenssensstraat 110
9120 Beveren

Scouts Sint-Hiëronymus

Schuttershofstraat 19
Cortewalledreef 57
9120 Beveren

Seniorenacademie

Piet Van Heddegem
Vossenstraat 34
9120 Melsele

Sigarengenootschap OPUS X

Guido Van de Perre
Grote Markt 18
9120 Beveren

Similes vzw

Mieke Goossens
A. Truymanstraat 8
9190 Stekene

Sint-Barbara

Guido Maes
Frambozenlaan 2
9120 Melsele

Sint-Gregoriuskoor

Marnix Van Steenberge
Kreek 58
9130 Kieldrecht

Sint-Janskunstvrienden

Stefan Janssens
Frans Smetsstraat 8M
9140 Temse

Sint-Laurentiuskoor

Abdon Van Bogaert
Dijkstraat 15
9170 Meerdonk

Sint-Michielskoor

Omer Weyenberg
Kouterstraat 250
9130 Kieldrecht

Sint-Paulusgilde

Barbara Van Nespen
Spoorweglaan 241
9120 Melsele

Sint-Pauluskoor

Eric Van Oevelen
Kruisdijklaan 31
9120 Kallo

SK Smoutpot

Kris Vanhove
Moerbeienlaan 18
9120 Melsele

Sobus

Kris Van Raemdonck
Esstraat 8
9120 Melsele

Socialistische gepensioneerden

Maria De Dijcker
Melkaderlaan 80
9120 Kallo

Socialistische vrouwen De Meibloem

Rita Verhoeven
Fabriekstraat 64
9120 Kallo

Speelplein Bartje vzw

Gemeentelijk speelpleingebouw
Floralaan 35 A
9120 Beveren

SSB Beveren

voorzitter: Jeanninne Matthynssens
Hagedoornstraat 7
9120 Beveren

Stichting Philip Verheyen

Peter Deckers
Ruiterstraat 70
9130 Verrebroek

Sub Zero Duikclub

Christ'l Van zandbergen
Lindenlaan 54
9120 Beveren

T.T.C. Melsele

René Braem
Priemstraat 2
9120 Melsele

Taatjeljee vzw

Rita Gielen
Fruithoflaan 36
9120 Vrasene

Tai-Jutsu school Saigen

Philip Moerman
Klapperstraat 159
9120 Beveren

Taiji Beveren

Gerda Mouton
Donkerstraat 61
9120 Beveren

TC Beckhand

Griet Beck
Gasdam 4
9120 Beveren

TC Kieldrecht

Jeroen Massoels
Olmenlaan 35
9130 Kieldrecht

Theater Amusement Kallo vzw

Jurgen De Kerf
Hoog Kallostraat 25
9120 Kallo

Theater Toekoer

Voorzitter: Sophie Panis
Arsenaalstraat 5 bus 15
2000 Antwerpen

Toneelkring De Kleine Kunst

Dirk Van de Velde
Peter Benoitstraat 8
9120 Beveren

Toneelkring KET

Jacques Bosman
De Brownestraat 17
9120 Beveren

Toneelkring Kunst Veredelt

Jan Van de Perre
Kouterstraat 261
9130 Kieldrecht

Toneelkring Reynaert

Michel De Sorte
Grote Baan 208
9120 Melsele

Toneelkring Tassijns

Rudi De Ridder
Melselestraat 35
9120 Haasdonk

Toneelvereniging MELBA

Toneelvereniging Theater TOEKOER

Troef moeten we zien

Patrick Vandermeulen
Heidestraat 25
2070 Zwijndrecht

TTC Okapi Beveren

Bart Van den Nieuwenhof
Pauwstraat 31
9120 Melsele

Tuinhier Haasdonk

Carla Colleman
A. Elewautstraat 10
9120 Haasdonk

Turnkring DES Beveren vzw

Peter Dockx
Gildestraat 24
9120 Beveren

Turnkring Gym Waasland vzw

Luk Van Haelst
Eikenlaan 24
9120 Melsele

Turnkring Gymno Kieldrecht vzw

Nicole De Bock
Kouterstraat 291
9130 Kieldrecht

Turnkring Jong & Lenig Haasdonk vzw

Beja De Gendt
Melselestraat 60b
9120 Haasdonk

Turnkring Schelderood Kallo vzw

Mary De Blieck
Fabriekstraat 123
9120 Kallo

Unizo Beveren

Steven Tindemans
Pareinlaan 1a
9120 Beveren

Unizo Melsele

Bert De Coninck
Spoorweglaan 176
9120 Melsele

Van Moer Group Cycling Team

Charles Verheggen
Idsteinlaan 40 bus 2
2070 Burcht

VC Beveren

Peggy Goossens
Wallenhof 70
9100 Nieuwkerken

VC Cavavo

Vicky Van Roeyen
Molenbeekweg 53
9120 Melsele

VC Dalvo

Annemieke Dhoey
Grote Baan 174
9120 Melsele

VC Danpret

Walter Dhoey
Peperkoren 15
9120 Beveren

VC Meilsen

Ilse Schelfhout
Yzerstraat 16
9120 Melsele

VC Outlaws

Marc Boënne
Fortstraat 6 B
9120 Melsele

VC Thog Melsele

Leo De Smet
Mirabellenlaan 20
9120 Melsele

VELT

Marc Temmermans
Watermolendreef 126
9100 Sint-Niklaas

Verbond liggende wip Beveren

Gaston Van Goethem
Sint-Sebastiaanstraat 41
9120 Beveren

Verbond Liggende Wip Melsele

Michel Suy
Bijlstraat 6
9120 Beveren

Veteranen 't Pauwke

Geert Hullebroeck
Aardbeienlaan 29
9120 Melsele

VIVA Beveren

Marie-Rose Moreau, voorzitter
Leliestraat, 28
9120 Beveren

VIVA Kieldrecht

Suzanne De Nijs
Kouterstraat 189
9130 Kieldrecht

VK Frema

Frederic Lebon
Rudolf Essersstraat 11b
9120 Melsele

VK Haasdonk

Herbert Schmitt
Guido Gezellelaan 18
9120 Beveren

VK Palamos

Walter De Maeyer
Langendamdreef 44
9880 Aalter

Vlaams Canadese Vriendenkring

Frank Polet
Laurierstraat 44
9120 Melsele

Vlaamse Vrouwenvereniging Nele

Suzanne Van Goethem
De Brownestraat 28
9120 Beveren

Vlaamse Wijngilde

Mark Charels
Peperkoren 7
9120 Beveren

Voedselteams

Voetbalclub Tipiek

Tim Vanwijnsberghe
Wambachtstraat 33
2018 Antwerpen

Vogelbescherming

Jan Rodts
Heistraat 203
9100 Sint-Niklaas

Volleybal De Meersen

Trio Wendel
Kalishoekstraat 78
9120 Melsele

Volleybalclub Scooters Kallo

Annemie Dhoey
J. Vuylstekelaan 18 f 12
2050 Antwerpen L.O.

VP Gaverland

Jan Timmerman
Kreek 72
9130 Kieldrecht

VP Melsele

Alfred Rodenbachlaan 41 (sportzone)
9120 Melsele

Vrienden met Militaire Voertuigen

Dirk Westra
Vesten 49
9120 Beveren

Vrienden van de Bron

Voorzitter: Andries Julien
Bredadreef 12
9100 Sint-Niklaas

Vrienden van Papoea Kieldrecht

Paul Joris
Acacialaan 40
9130 Kieldrecht

Vrienden van Senegal

Magda Van Ussel
Perelstraat 6
9120 Kallo

Vriendenkring Canticleer vzw

Erik De Weerd
Bosbeek 4
9120 Beveren

Vriendenkring CB

Herman Waem
Pastoor Steenssensstraat 25
9120 Beveren

Vriendenkring Civiele Bescherming

Albert Goossens
Tragel 85
9130 Kieldrecht

Vriendenkring De Bron

Julien Andries
Bredadreef 12
9100 Sint-Niklaas

Vriendenkring De Post

Marleen Thierens
Spoorweglaan 131
9120 Melsele

Vriendenkring NKB

Lucie Stoop
Begoniastraat 40 bus 9
9120 Beveren

Vriendenkring OKLJ Vrasene vzw

Dirk Van De Vijver
Kloosterstraat 55 a
9170 Meerdonk

Vrouwenkoor Nele

Rita Willems
Hagedoornstraat 25
9120 Beveren

vtbKultuur video Beveren

Marc Wijns
Mosselbank 125
9120 Vrasene

vzw B.O.K.S.

Lut De Baere
Alice Naholaan 7
9120 Melsele

Vzw Tarara

Voorzitter: Smet Wilfried
Kleine Kromstraat 27
9120 Beveren

Waasl. Mountainbike team

Patrick Meerschaert
Eeckbergstraat 4
9170 Sint-Gillis Waas

Waasland Beveren

Dirk Verelst
Frans Boelplein 15
9140 Temse

Wandel Team Beveren-Waas

Raymonda Covents
A. Van Puymbroecklaan 50
9120 Melsele

WAOD Beveren

Linda De Rudder
Donkvijverstraat 36
9120 Beveren

Warande Shopping

Erik Huybrechts (JBC)
Warande 27
9120 Beveren

Wase Imkersbond

Jos S. Beyers
Westakkerlaan 26
9120 Beveren

Wase LRV Menners

Roger Vercruyssen
Grote Baan 323
9120 Melsele

Watersportvereniging De Noord

Ludovicos Lockefeer
Engelsesteenweg 55
9130 Doel

Wereldsolidariteit

Bert Verhulst
Meersenweg 55
9120 Melsele

Werkgroep Derde Wereld / Oxfam-Wereldwinkel Melsele

Hazaarddam 10
9120 Beveren

Wezijnereensmeebuiten

Wilfried De Schepper
Pauwstraat 21
9120 Melsele

Wielervrienden Haasdonk

Luc Van Eynde
Hoge Wegel 34
9120 Haasdonk

Wijkcomité 't Schelleke

Werner Oris
J.F. Faveletstraat 13
9120 Kallo

Wijkcomité Beveren-Zuid

Leen Van Laere
Kruibekesteenweg 146
9120 Beveren

Wijkcomité Buren van de Brownestraat

Voorzitter: Maes Jacques
De Brownestraat 1
9120 Beveren

Wijkcomité De Bees

Van Dosselaer Bart
Aardbeienlaan 41
9120 Beveren

Wijkcomité De Poenjaard

Voorzitter: De Witte Renaat
Kleine Beekmolenstraat 5
9120 Melsele

Wijkcomité De Rijkstraaters Verrebroek

Ingrid Onghena
Rijkstraat 1
9130 Verrebroek

Wijkcomité De Stekelbeek

Voorzitter: Bram Massar
Molenbeekweg 17
9120 Melsele

Wijkcomité De Vesten

Voorzitter: Emiel Verhoeven
Guldenvliesstraat 13
9120 Melsele

Wijkcomité Den Oun Beeweg

Sidon De Coninck
Gaverlandstraat 109
9120 Beveren

Wijkcomité Drie Lindekens

Willy Devriese
Drie Lindekens 48
9120 Beveren

Wijkcomité Gaverlandwegel

Herman Vereecken
Gaverlandwegel 34
9120 Beveren

Wijkcomité Handboogstraat - Soldatendreef

Voorzitter: De Coninck Joris
Soldatendreef 15
9120 Beveren

Wijkcomité Jozef Balstraat

Voorzitter: Fiers Sandra
Jozef Balstraat 3
9120 Melsele

Wijkcomité Jozef Van Hulstraat

Rudy Van Bogaert
Jozef Van Hulstraat
9120 Beveren

Wijkcomité Kerkenhoek

Wijkcomité Meersen

Karel Reyns
Lesseliersdreef 7
9120 Beveren

Wijkcomité Mirtilo

Voorzitter: Bodson Dominique
Bosbessenlaan 1
9120 Melsele

Wijkcomité Polderstraat

Grietje De Rijcke
Polderstraat 26
9120 Beveren

Wijkcomité Ropstraat

Herwig Clippeleir
Ropstraat 26
9120 Haasdonk

Wijkcomité Vendoornstraat

Voorzitter: Maes Elly
Vendoornstraat 88
9120 Melsele

Wijkcomité Viergemeet

Voorzitter: Van Den Camp Annemie
Peperkoren 19
9120 Beveren

Wijkcomité Vossenstraat

Danny De Witte
Vossenstraat 4
9120 Melsele

Wijkcomité Vrienden Van Essenlaan

Voorzitter: Martens Ingrid
Essenlaan 21
9130 Kieldrecht

Wijnclub Edelrot

Willem D'Heer
Warme Nauwstraat 20
9111 Belsele

WSC De Poldervrienden

Raymond Onghena
Sint-Engelbertusstraat 16
9130 Kieldrecht

WSV Natuurvrienden Prosperpolder vzw

Bob Van Puymbroeck
Leurshoek 62/2
9120 Beveren

WTC 't Pleintje

Kenny Van Der Venne
Zavelgelaag
9120 Kallo

WTC Amco Team

Marc Amelinckx
Neerbroek 56
2070 Zwijndrecht

WTC Beveren

E. Pieters
Elzasweg 1
2030 Antwerpen

WTC Blijf Jong vzw

Jan D'hoore
Hertenlaan 62
9120 Melsele

WTC De Kadans

Jorn Engels
A. Van Puymbroecklaan 120
9120 Melsele

WTC De Kadans Ladies

WTC De Poenjaard

Lucien Covents
Ponjaardhoekstraat 2 a
9120 Melsele

WTC De Ritsers

Jozef Geerts
Binnendijk 101
9130 Verrebroek

WTC De Zwingeltrappers

Julien Bosman
Kruibekesteenweg 196
9120 Beveren

WTC Fusion

Hugo Meirte
Binnendijk 6
9130 Verrebroek

WTC Ikaros

Erik Vertenten
Notelarenhof 49
9120 Beveren

WTC Jong Oud Leiding Chiro Beveren

Christophe Van Couteren
Leon Labytstraat 40
9120 Beveren

WTC Ricard

Maarten bourdiaudhy
Molenbeekweg 85
9120 Melsele

WTC Rustig aan

Freddy Van Steerteghem
Eglantierlaan 20
9120 Beveren

WTC Vercadi

Freddy Van den Hende
Mandenmakersstraat 30
9120 Haasdonk

WTC Vrasene

Luc Reyckaert
Stationsstraat 37 bus 1
9170 Sint-Gillis

WTC Zondagsrijders

Andre Apers
Gaverlandstraat 129
9120 Melsele

Yellow Blue Beveren

André Bolsens
Kloosterstraat 83 /1
9120 Beveren

Yevgueni

Jo Noppe
Gaverlandstraat 40
9120 Melsele

Yoga Beveren

Heirbaut Lieve
Lode Mortelmansstraat 14
9120 Beveren

Yogagroep Prana

Mariet Goedemont
Kreek 70
9130 Kieldrecht

Z.A.K. Beveren

Koen Roelandt
Glazenleeuwstraat 45
9120 Beveren

Zangkoor Melos

Anne Ryckaert
Smoutpot 37B
2070 Zwijndrecht

Zelfstandig Ondernemen Vrasene

Hilde Waterschoot
Nieuwe Baan 49
9120 Vrasene

ZKV Sportif Beveren

Rudi Van der Weken
Bijlstraat 234
9120 Beveren

ZVC 't Portaal

Wouter Kersschot
A. Rodenbachlaan 36
9120 Melsele

ZVC Ave Sport

André Van Eycke
Dambrugstraat 71
9120 Melsele

ZVC Belgica Kallo

Stefan Van De Vijver
J.F. Faveletstraat 1
9120 Kallo

ZVC Betis

Johan De Bruyn
Joost Welarestraat 3
9130 Verrebroek

ZVC Carrosserie Brocken

Chris Van Remoortere
Lavendelstraat 16
9120 Melsele

ZVC Chiro Beveren

Didier Poppe
Sint-Niklaasstraat 110B
9170 Sint-Gillis

ZVC De Kruk

Bart Waem
Seringenstraat 21
9120 Beveren

ZVC De Meir

Wanne Verstraeten
Hennenneststraat 19
9120 Melsele

ZVC Den Buiten

Jurgen Verbraeken
Gentseweg 52
9120 Beveren

ZVC Ecosoler Zonnepanelen

Kris Vanhove
Moerbeienlaan 18
9120 Melsele

ZVC HDR Brandstoffen

Ivan Herman
Past. Steenssensstraat 108
9120 Beveren

ZVC Kallo - City FC

Tim Robert
Gemeenteplein 6
9120 Kallo

ZVC Mopsers

Robby Van Stappen
Lindenlaan 17
9120 Beveren

ZVC SWAT

Gianni Buytaert
Blokmakerstraat 123
9120 Haasdonk

ZVC The Falcon

Gino Vercauteren
L. De Vochtstraat 41
9120 Beveren

ZVC Vanhoecke

Herman Waem
Past. Steenssensstraat 25
9120 Beveren

ZVC VVM Beestenhoek

Jonas Aelbrecht

ZVK 't Pauwke

Gert Van Damme
Hazenhof 48
9120 Beveren

ZVK 't Pompierke

Roger De Wreede
J.F. Willemstraat 20
9120 Beveren

ZVK 't Smiske

Eddy De Kraey
Koolputstraat 64
9120 Melsele