Openingsuren
maandag: 8:30-12:30 en 13:30-16:30
dinsdag: 8:30-12:30 en 13:30-16:30
woensdag: 8:30-12:30 en 13:30-16:30
donderdag: 8:30-12:30 en 13:30-16:30
vrijdag: 8:30-12:30 en 13:30-15:00
zaterdag: Gesloten
zondag: Gesloten

De jeugddienst werkt omwille van de coronapandemie alleen op afspraak. Een afspraak maken kan via T 03 750 15 11.

Sluitingsdagen
Belgische feestdagen - gemeentediensten gesloten
Allerheiligen
Allerzielen
Wapenstilstand
Brugdag na Wapenstilstand
Weekend van Wapenstilstand
Kerstdag
Nieuwjaarsdag
Paasmaandag
O.L.H.-Hemelvaartweekend
O.L.H.-Hemelvaartweekend
O.L.H.-Hemelvaartweekend
PInkstermaandag
Vlaamse Feestdag
Nationale Feestdag

Onthaal en secretariaat

Julie Van Daele medewerker secretariaat 03 750 10 30 jeugddienst@beveren.be

Jeugdconsulent/diensthoofd jeugd

Jeroen Kersschot Jeugdconsulent 03 750 10 31 jeroen.kersschot@beveren.be

Deskundige jeugd

Toon Daems deskundige jeugd 03 750 10 34 toon.daems@beveren.be

Jeugdwerker

Friedl Verelst Jeugdwerker 03 750 10 38  Friedl.verelst@beveren.be
Rani Van Roeyen  Jeugdwerker  03 750 10 32  Rani.van.roeyen@beveren.be
Kimberly Colman  Jeugdwerker  03 750 10 37 Kimberly.colman@beveren.be 

Boekhouding

Helga Smet Boekhouding 03 750 10 36 helga.smet@beveren.be