Start Binck Bank Tour 12 augustus 2019
  • Langs het parcours geldt een parkeerverbod voor de duur van de wedstrijd. Op de parkeerstroken die voor de renners geen hinder vormen, is parkeren toegestaan.
  • Het verkeer dat na een doortocht van de renners op het parcours komt, moet de rijrichting van de renners volgen.
  • Bij de wedstrijden is bij de doortocht van de renners kort oponthoud mogelijk.

14|06 - TTC Ronde - 2 reeksen - Prosperpolder - 18 uur
Parcours: Sint-Engelbertusstraat – Belgische Dreef – Petrusstraat – Muggenhoek – Zorgdijk – Langestraat – Hertog Prosperstraat – Sint-Engelbertusstraat

16|06 - WSC De Poldervrienden - Dames Elite - Prosperpolder - 14.30 uur
Parcours: Sint-Engelbertusstraat – Belgische Dreef – Petrusstraat – Muggenhoek – Zorgdijk – Langestraat – Hertog Prosperstraat – Sint-Engelbertusstraat

21|06 - TTC Ronde - 2 reeksen - Vrasene - 18 uur
Parcours: Brugstraat – Mosselbank – Windmolenstraat – Brandstraat – Kriekelaarstraat – Buitenstraat – Kolkstraat – Oude Dorpsstraat – Brugstraat

23|06 - Van Moer Cycling Team - Miniemen + Aspiranten - Doornpark (Beveren) - 10 uur
Parcours: Doornpark – Grote Heidestraat – Lindenlaan – Boerenstraat – Doornpark

28|06 - TTC Ronde - 2 reeksen - Den Es (Beveren) - 18 uur
Parcours: Veldstraat – Heirbaan (Kruibeke) – Galgestraat (Kruibeke) – Biestraat – Priemstraat – Veldstraat

08|07 - CHW Beveren - Elite zc GP Gemeente Beveren - Kasteeldreef (Beveren) - 13.30 uur
Parcours: Grote Markt-Oude Zandstraat-Bosdamlaan-Hendrik Consciencestraat-Piet Stautstraat-Kruibekesteenweg-Heirbaan-Keizerstraat-Pastoor Verwilghenplein-Willem Van Doornyckstraat-Bankstraat-Tassijnslaan-Vossenkotstraat naar Temse/Sint-Niklaas-Sint-Niklaasstraat-Poelstraat naar St Niklaas - Nieuwkerkenstraat-Drielindenstraat-Schuilhoek-Drielindenstraat (Sint-Nikl)-Steenbeekstraat-Kleine Kouterstraat-Klein Laarstraat-Voshoek-Braderik-Puchelstraat-Smisstraat-Oude Dorpsstraat-Brugstraat-Mosselbank-Zillebeek-Elzestraat-Lindenlaan-Klapperstraat-Leon Labytstraat-Van Craenenbroeckstraat-Kasteeldreef

14|07 - CHW Beveren - Dames Elite - Kasteeldreef (Beveren) - 13.30 uur
Parcours: Grote Markt-Oude Zandstraat-Bosdamlaan-Hendrik Consciencestraat-Piet Stautstraat-Kruibekesteenweg-Heirbaan-Keizerstraat-Pastoor Verwilghenplein-Willem Van Doornyckstraat-Bankstraat-Tassijnslaan-Vossenkotstraat naar Temse/Sint-Niklaas-Sint-Niklaasstraat-Poelstraat naar St Niklaas - Nieuwkerkenstraat-Drielindenstraat-Schuilhoek-Drielindenstraat (Sint-Nikl)-Steenbeekstraat-Kleine Kouterstraat-Klein Laarstraat-Voshoek-Braderik-Puchelstraat-Smisstraat-Oude Dorpsstraat-Brugstraat-Mosselbank-Zillebeek-Elzestraat-Lindenlaan-Klapperstraat-Leon Labytstraat-Van Craenenbroeckstraat-Kasteeldreef

17|07 - Vrasense Wielervrienden - Elite zc + Beloften - Brugstraat (Vrasene) - 18 uur
Parcours: Brugstraat – Mosselbank – Windmolenstraat – Brandstraat – Kriekelaarstraat – Buitenstraat – Kolkstraat – Beekstraat – Steenbeekstraat – Kleine Kouterstraat – Grote Kouterstraat – Oude Dorpsstraat - Brugstraat

19|07 - Vrasense Wielervrienden - Dames Elite - Brugstraat (Vrasene) - 18 uur
Parcours: Brugstraat – Mosselbank – Windmolenstraat – Brandstraat – Kriekelaarstraat – Buitenstraat – Kolkstraat – Oude Dorpsstraat - Brugstraat

21|07 - WAOD - 3 reeksen - Vrasene - 13.30 uur
Parcours: Brugstraat – Mosselbank – Windmolenstraat – Brandstraat – Kriekelaarstraat – Buitenstraat – Kolkstraat – Oude Dorpsstraat - Brugstraat

26|07 - WAOD - 3 reeksen - Haasdonk - 15.30 uur
Parcours: Keizerstraat – Pastoor Verwilghenplein – Perstraat – Leenstraat – Botermelkstraat – Heirbaan – Keizerstraat

07|08 - CHW Beveren - Juniors - Gaverland - 18 uur
Parcours:

15|08 - Wielervrienden Haasdonk - Ronde van Oost-Vlaanderen Beloften - Haasdonk - 13.30 uur
Parcours:

17|08 - Wielervrienden Haasdonk - Juniors - Haasdonk - 15 uur
Parcours:

18|08 - Wielervrienden Haasdonk - Nieuwelingen + Inwoners - Haasdonk - 14 uur
Parcours:

19|08 - TTC Ronde - 2 reeksen - Haasdonk - 18 uur
Parcours: Keizerstraat-Pastoor Verwilghenplein-Perstraat-Leenstraat-Botermelkstraat-Heirbaan-Keizerstraat

24|08 - TTC Ronde - 2 reeksen - Verrebroek - 14 uur
Parcours: Verrebroekstraat - St. Laurentiusstraat – Walestraat – Zwaantje - Hoge Wilde – Braakstraat -Rijkstraat - St. Michielsstraat - Spaans Fort – Binnendijk - Verrebroekstraat

25|08 - CHW Beveren - Juniors - Poenjaard (Melsele) - 15 uur
Parcours:

31|08 - TTC Ronde - 3 reeksen - Melsele - 14.45 uur
Parcours: Alfons Van Puymbroecklaan-Bergmolenstraat-Brielstraat-Patrijzenstraat-Trepelandstraat-Kloetstraat-Kalishoekstraat-Dambrugstraat - Alfons Van Puymbroecklaan

08|09 - TTC Ronde - 2 reeksen - Kallo - 14 uur
Parcours: Kapeldijkstraat – Kwarikweg – Gasthuisstraat – Melseledijk – Gemeenteplein - Hoog-Kallostraat

21|09 - Gemeentelijk Feestcomité Kieldrecht - Nieuwelingen + Juniors - Dorpsstraat (Kieldrecht) - 14 uur
Parcours:

23|09 - WAOD - 3 reeksen - Kieldrecht - 14 uur
Parcours: Dorpsstraat - Nieuw Arenberg - Westzeestraat - Hertogenstraat - Oud-Arenberg – Marktplein

05|10 - Gemeentelijk Feestcomité Kieldrecht - Elite zc + Beloften - Kouterstraat (Kieldrecht) - 14.30 uur
Parcours:

12|10 - WAOD - 3 reeksen - Lindenlaan (Beveren) - 13 uur
Parcours: Lindenlaan – Elzestraat – Polderstraat – Broekstraat – Klaasdekkerstraat – Permanstraat – ’s Herenwilg – Lindenlaan