Onthaal en informatie

Naam Functie Telefoon E-mail
    03 750 19 00 gti@beveren.be

Sollicitaties

Naam Functie Telefoon E-mail
      sollicitatiegti@beveren.be

Directieteam

Naam Functie E-mail
Karen Braem Pedagogisch directeur karen.braem@beveren.be
Martine Mannaerts Technisch directeur martine.mannaerts@beveren.be
Christine Declerck Beleidsondersteuner christine.declerck@beveren.be

Technisch team

Naam Functie Telefoon E-mail
nog niet gekend Technisch adviseur: elektriciteit, elektronica en informatica 037501938  
Nathan Verbrugghe

Technisch adviseur: mechanica, lassen en auto

037501941

nathan.verbrugghe@beveren.be

Charles-Louis Van Neste Technisch adviseur: hout en gebouwverantwoordelijke 037501939

charles-louis.van.neste@beveren.be

Sven De Smet

Technisch adviseur: eerste graad, preventie en milieu

037501937 sven.de.smet@beveren.be

Leerlingensecretariaat

Naam Functie Telefoon E-mail  
Sofie Wagemans  contactpersoon eerste graad 037501920 sofie.wagemans@beveren.be  
Bert Staut contactpersoon tweede graad 037501906 bert.staut@beveren.be  
Kristel Van Overtvelt   contactpersoon derde graad 037501904 kristel.van.overtvelt@beveren.be  
Nele Jacobs verantwoordelijke schoolwerkingsteam 037501913 nele.jacobs@beveren.be  

Gedragscoach

Naam Telefoon E-mail
Jelle Cornelis 03 750 19 12 jelle.cornelis@beveren.be

Coördinatoren - Aanspreekpunt leerlingenbegeleiding

Naam Functie Telefoon E-mail
Claudia Maes Eerste graad 037501951 claudia.maes@beveren.be
Lieve Vergauwen Tweede en derde graad BSO 037501930 lieve.vergauwen@beveren.be
Karolien Voet Tweede en derde graad TSO 037501936 karolien.voet@beveren.be

Vertrouwensleerkrachten/zorg- en studiecoaching

Naam Functie Telefoon E-mail
Klara De Meyer   03 750 19 30 klara.de.meyer@beveren.be
Emma Staut   03 750 19 30 emma.staut@beveren.be
Judit Vermeiren   037501923 judit.vermeiren@beveren.be

Economaat en facilitaire diensten

Naam Functie Telefoon E-mail
Martine Schelfhout   03 750 19 16 martine.schelfhout@beveren.be
Martine Alenus   03 750 19 15 martine.alenus@beveren.be
Isabelle Van de Velde   03 750 19 14 isabelle.van.de.velde@beveren.be

Personeels- en directiesecretariaat

Naam Functie Telefoon E-mail
Karolien Janssens   03 750 19 03 karolien.janssens@beveren.be
Tiny Lardon   03 750 19 05 tiny.lardon@beveren.be

Stages leerlingen

Naam Functie Telefoon E-mail
Raf Demeyer   03 750 19 11 raf.demeyer@beveren.be

Mentoren voor stagiair(e)s hoger onderwijs

Naam Functie E-mail
Inge Voet Mentor stagiair(e)s inge.voet@gtibeveren.be

Hoofdmagazijnier

Naam Functie Telefoon E-mail
Dirk De Vylder   03 750 19 18 dirk.de.vylder@beveren.be

ICT-team

Naam Functie Telefoon E-mail
ICT-team   03 750 19 25 ict@gtibeveren.be