Omwille van de verhuis naar het nieuw gemeentehuis sluiten de gemeentelijke loketten van wo 21 t.e.m. za 24 april.
Vanaf ma 26 april staan we terug tot uw dienst in het nieuw gemeentehuis, Gravenplein 8. Telefonisch blijven we steeds bereikbaar T 03 750 15 11.

Onthaal en informatie

Naam Functie Telefoon E-mail
    03 750 19 00 gti@beveren.be

Sollicitaties

Naam Functie Telefoon E-mail
      sollicitatiegti@beveren.be

Directieteam

Naam Functie Telefoon  E-mail
Pascal De Rop Directeur 037501901 pascal.de.rop@beveren.be
Joost Deckers Adjunct-directeur 037501902 joost.deckers@beveren.be
Martine Mannaerts Technisch adviseur coördinator 037501940 martine.mannaerts@beveren.be

Technisch team

Naam Functie Telefoon E-mail
Peter De Langhe Technisch adviseur:
elektriciteit, elektronica en informatica
037501938 peter.de.langhe@beveren.be
Oliver Bosman Technisch adviseur:
mechanica, lassen en auto
037501937 oliver.bosman@beveren.be
Charles-Louis Van Neste Technisch adviseur:
hout, eerste graad en gebouwverantwoordelijke
037501939 charles-louis.van.neste@beveren.be

Schoolprefect

Naam Telefoon E-mail
Jessy De Wreede 03 750 19 12 jessy.de.wreede@beveren.be

Coördinatoren - Aanspreekpunt leerlingenbegeleiding

Naam Functie Telefoon E-mail
Claudia Maes Eerste graad 037501951 claudia.maes@beveren.be
Christine Declerck Tweede en derde graad BSO 037501934 christine.declerck@beveren.be
Karolien Voet Tweede en derde graad TSO 037501936 karolien.voet@beveren.be

Vertrouwensleerkrachten/zorg- en studiecoaching

Naam Functie Telefoon E-mail
Klara De Meyer   03 750 19 30 klara.de.meyer@beveren.be
Lieve Vergauwen   03 750 19 30 lieve.vergauwen@beveren.be

Economaat en facilitaire diensten

Naam Functie Telefoon E-mail
Martine Schelfhout   03 750 19 16 martine.schelfhout@beveren.be
Martine Alenus   03 750 19 15 martine.alenus@beveren.be
Isabelle Van de Velde   03 750 19 14 isabelle.van.de.velde@beveren.be

Personeels- en directiesecretariaat

Naam Functie Telefoon E-mail
Karolien Janssens   03 750 19 03 karolien.janssens@beveren.be
Tiny Lardon   03 750 19 05 tiny.lardon@beveren.be

Stages leerlingen

Naam Functie Telefoon E-mail
Raf Demeyer   03 750 19 11 raf.demeyer@beveren.be

Mentoren voor stagiair(e)s hoger onderwijs

Naam Functie Telefoon E-mail

Inge Voet

Mentor stagiair(e)s

  inge.voet@gtibeveren.be

Hoofdmagazijnier

Naam Functie Telefoon E-mail
Dirk De Vijlder   03 750 19 18 dirk.de.vylder@beveren.be

ICT-team

Naam Functie Telefoon E-mail
ICT-team   03 750 19 25 ict@gtibeveren.be