Omwille van de verhuis naar het nieuw gemeentehuis sluiten de gemeentelijke loketten van wo 21 t.e.m. za 24 april.
Vanaf ma 26 april staan we terug tot uw dienst in het nieuw gemeentehuis, Gravenplein 8. Telefonisch blijven we steeds bereikbaar T 03 750 15 11.

Directie

 

Hilde Baert hilde.baert@beveren.be 03 750 10 86 0476 86 62 06

Secretariaat

Veronique Vereecken veronique.vereecken@beveren.be 03 750 10 85

Zorgteam

Zorgcoördinator kleuters Els Nonneman elsnonneman@gbsbeveren.be
Zorgcoördinator lager Marie-Astrid Meuser marie-astridmeuser@gbsbeveren.be
Zorgjuf lager Evelien Van De Vijver evelienvandevijver@gbsbeveren.be

Kleuterschool

K1p Davina Moorthamer davinamoorthamer@gbsbeveren.be
K1 Isabelle Carpentier isabellecarpentier@gbsbeveren.be
  Nancy D'hamers nancydhamers@gbsbeveren.be
K2 Liesbeth De Wilde liesbethdewilde@gbsbeveren.be
  Kelly Speelman kellyspeelman@gbsbeveren.be
K3 Emily Troch emilytroch@gbsbeveren.be
Ondersteuningsleerkracht Veerle Trogh veerletrogh@gbsbeveren.be
Kinderverzorgster Nicole De Bock nicoledebock@gbsbeveren.be

Lagere school

L1A Stephanie Van Steelant stephanievansteelant@gbsbeveren.be
L1B Inge Adriaensen ingeadriaensen@gbsbeveren.be
L2 Nathalie Caluwé nathaliecaluwe@gbsbeveren.be
  Marleen Beirnaert marleenbeirnaert@gbsbeveren.be
L3A Marieke Thierens mariekethierens@gbsbeveren.be
L3B Annelies Heyrman anneliesheyrman@gbsbeveren.be
L4 Carolien Van Den Eeckhout carolienvandeneeckhout@gbsbeveren.be
L5A Steven Schelfhout stevenschelfhout@gbsbeveren.be
L5B Floris Verbeeck florisverbeeck@gbsbeveren.be
L6 Heidi Rroelandt heidiroelandt@gbsbeveren.be
  Stefanie Van Schoor stefanievanschoor@gbsbeveren.be

Leerkrachten LO

Leerkrachten levensbeschouwelijke vakken

Katholieke godsdienst Martine Noppe martinenoppe@gbsbeveren.be
  Leen Stuer leenstuer@gbsbeveren.be
Niet confessionele zedenleer Sonja Boelaert sonjaboelaert@gbsbeveren.be
Islam Iclâl Gürbulak iclalgurbulak@gbsbeveren.be
Protestantse godsdienst Betty Van Hoornyck bettyvanhoornyck@gbsbeveren.be