De Milieuraad creëet een draagvlak voor het gemeentelijk milieu- en natuurbeleid en het stimuleert het maatschappelijk debat met betrekking tot dit gemeentelijk milieu- en natuurbeleid. De Milieuraad adviseert het gemeentebestuur en de gemeentelijke overheidsdiensten in lokale milieu- en natuurkwesties. 

Appelen Luc (effectief lid)
organisatie: Groen- Sp.a
niet stemgerechtigd

Balliauw Jan (effectief lid)
organisatie: Polder Land van Waas
stemgerechtigd

Beeldens Stefan (vervangend)
organisatie: WildBeheersEenheden
stemgerechtigd

Cant Gilbert (effectief lid)
organisatie: Milieu- en natuurverenigingen: ABLLO
stemgerechtigd

Cockaerts Els (effectief)
organisatie: Industriële bedrijven linkerscheldeoever
stemgerechtigd

Deckers Peter (schepen)
organisatie: CD&V schepen bevoegd voor energie
niet stemgerechtigd

Dalvinck Wilfried (vervangend)
organisatie: Verbruikersvereniging: Gezinsbond
stemgerechtigd

De Bock Jerome (effectief lid)
organisatie: Milieu- en natuurverenigingen: Natuurpunt
stemgerechtigd

De Caluwe Roger (vervangend lid)
organisatie: Centrum Voor Natuurbeschermingseducatie
stemgerechtigd

De Coninck Anjes (effectief)
organisatie: Fietsersbond
stemgerechtigd

De Koning Eddy (effectief)
organisatie: Milieu- en natuurverenigingen: Koninklijk Belgisch Verbond voor Bescherming van de Vogels vzw
stemgerechtigd

De Maeyer Nele (secretaris)
organisatie: 
niet stemgerechtigd

De Meulenaer Dries (effectief lid)
organisatie: Onderwijsnetten: Gemeentelijk onderwijs
stemgerechtigd

De Munck Stijn (effectief)
organisatie: Groen - Sp.a
niet stemgerechtigd

De Nijs Denise (vervangend)
organisatie: Koninklijk Belgisch Verbond voor Bescherming van de Vogels vzw
stemgerechtigd

De Pauw Marc (effectief lid)
organisatie: Individueel geïnteresseerden: Vrasene
stemgerechtigd

De Rijck Paul (effectief lid)
organisatie: Agrarische sector: Algemeen Boerensyndicaat vzw
stemgerechtigd

De Tey Manuel (effectief)
organisatie: Individueel geïnteresseerde: Beveren
niet stemgerechtigd

Devroe Ann (effectief)
organisatie: Individueel geïnteresseerden: Beveren
niet stemgerechtigd

Govaert Robert (effectief lid)
organisatie: Individueel geïnteresseerde
niet stemgerechtigd

Heyrman Alain (effectief lid)
organisatie: Individueel geïnteresseerde: Beveren
niet stemgerechtigd

Hurkmans Patrick (effectief)
organisatie: Verbruikersvereniging: Gezinsbond
stemgerechtigd

Kegels Filip (schepen)
organisatie: NVA schepen bevoegd voor milieu en natuur
niet stemgerechtigd

Joosen Eddie (milieuambtenaar)
organisatie: Dienst Milieubescherming
niet stemgerechtigd

Lemmens Paul (effectief lid)
organisatie: Individueel geïnteresseerde: Kallo
stemgerechtigd

Maenhout Denise (effectief)
organisatie: Individueel geïnteresseerde: Beveren
stemgerechtigd
 
  Van Duyse Jo (ander)
organisatie: Algemeen directeur gemeente Beveren
niet stemgerechtigd

Smet Richard (effectief lid)
organisatie: ACV
stemgerechtigd

Timmermans Jan (effectief lid)
organisatie: Individueel geïnteresseerde: Beveren
niet stemgerechtigd

Tits Karien (effectief)
organisatie: Centrum voor Natuurbeschermingseducatie
stemgerechtigd

Truyman Gunther (vervangend lid)
organisatie: Agrarische sector: Algemeen Boerensyndicaat vzw
stemgerechtigd

Van Bortel Gabriël (ander)
organisatie: Groendienst
niet stemgerechtigd

Van Broeck Gunther (effectief)
organisatie: Individueel geïnteresseerde: Melsele
stemgerechtigd

Van de Manacker Koen (effectief)
organisatie: NatuurpuntWAL
stemgerechtigd

Van den Bossche Albert (effectief)
organisatie: WildBeheersEenheden
stemgerechtigd

Van de Perre Frederick (waarnemend lid)
organisatie: NVA
niet stemgerechtigd

Vandermeulen Jan (effectief lid)
organisatie: Milieu- en natuurverenigingen: VELT
stemgerechtigd

Van der Weken Dietrich (effectief lid)
organisatie: Individueel geïnteresseerde
niet stemgerechtigd

Van de Velde Elsje (effectief)
organisatie: Indivueel geïnteresseerde: Kieldrecht
stemgerechtigd

Van Dijck Karel (vervangend lid)
organisatie: Polder Land van Waas
stemgerechtigd

Van Esbroeck Wim (effectief lid)
organisatie: Individueel geïnteresseerde
niet stemgerechtigd

Van Gulck Jos (waarnemend lid)
organisatie: Vlaams Belang
niet stemgerechtigd

Van Havere Luc (vervangend lid)
organisatie: ACV
stemgerechtigd

Van Havere Rudi (effectief lid)
organisatie: Individueel geïnteresseerde: Melsele
niet stemgerechtigd

Van Overloop Frederick (waarnemend lid)
organisatie: Individueel geïnteresseerde
niet stemgerechtigd

Van Steelandt Wim (vervangend)
organisatie: Industriële bedrijven Linkerscheldeoever
stemgerechtigd

Vermeulen Guido (effectief)
organisatie: Individueel geïnteresseerde
niet stemgerechtigd

Verstraeten Geert (vervangend)
organisatie: Fietsersbond
stemgerechtigd

Weemaes Dirk (effectief)
organisatie: Individueel geïnteresseerde: Beveren
niet stemgerechtigd

Vijt Jozef (effectief lid)
organisatie: ACLVB
stemgerechtigd

Boel Luc (vervangend lid)
organisatie: ACLVB
stemgerechtigd
Inge Stoop Voorzitter
Wim Van Steenlandt Ondervoorzitter
Stefan Beeldens Penningmeester
Marc De Pauw Expert
Denise Maenhout Bestuurder
Paul De Ryck Bestuurder
Monique Mortiers Secretaris